V TERMÍNU 14. - 21.7. ČERPÁME DOVOLENOU, DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

 PŘI OBJEDNÁNÍ NAD 60 KS ZPRACOVÁNÍ LOGA ZDARMA

OD 30 KS NÁŠIVEK ČI VÝŠIVEK MNOŽSTEVNÍ SLEVY

POSLAT POPTÁVKU

Reference

Spolek Šarpej v nouzi z.s.

S firmou Vyšívání Šíp, konkrétně s paní Radkou Šípovou, spolupracujeme už dlouho. Máme e-shop, takže objednáváme jak výšivku na kusové výrobky přímo dle objednávky zákazníka, tak i různé motivy výšivek na zboží, trička, ručníky apod. Spolupráce je od počátku zcela bezproblémová, profesionální, výšivky velmi kvalitní, stálobarevné, které přežijí desítky vyprání, ceny přiměřené a dodací lhůty rozumné. Velmi si cením i osobního přístupu paní Radky, která je ochotná pomoci, poradit vhodnou barevnou kombinaci nebo v případě nutnosti provést práci expresně. Jsme velmi spokojeni.

Technické středisko města Dobrovice

Velmi kvalitní a skvělé výšivky. Vždy se těším na spolupráci

FOFR DOG flyball Mladá Boleslav

Firmu Vyšívání Šíp jsem objevila na internetu před dvěma lety, když jsem potřebovala vyšít loga pro náš flyballový tým FOFR DOG. Hned od počátku byla s paní Radkou Šípovou výborná domluva. Vstřícně upravila logo, ze vzorníku barev pomohla vybrat vyhovující a domluvené termíny jsou prostě opravdu domluvené a dodržené. Pružně a ochotně komunikuje přes chaty, emaily, telefonické hovory. Spolupráce je bezproblémová a výborná. Velice doporučuji využít jejich šikovnosti a služeb. Za FOFR DOG kapitánka Martina Šoltýsová

SK Mirovice z.s.

Vaše firma nám byla doporučena, že vše děláte s láskou, kvalitně a hlavně levně. My Vám nesmírně děkujeme za kvalitní práci a krásné výšivky pro naše fotbalisty. Nejen rodiče, ale především kluci, jsou nadšení. Budeme se těšit na další spolupráci.

Ivana M. 

Úžasná služba k nezaplacení. Nášivka se jménem psa a telefonním číslem majitele, která se suchým zipem připne na obojek, jehož velikost zadáte při objednávce, takže sedí skvěle na míru. Čitelná z dálky pro každého, kdo psa, který se ztratil, potká. Kvalita, příjemné jednání, spolehlivost a rychlost dodávky . Děkuji, že existuje tato služba.

Spolek Pes nejvěrnější přítel z.s.

S Šípovými spolupracujeme již roky a není nic, co bychom mohli vytknout. Výšivky jsou precizní, komunikace vstřícná celkově je vždy průběh zakázky bezproblémový. Jako nezisková organizace jsme zároveň vděční za skvělý individuální přístup. Děkujeme!

Pes nejvěrnější přítel, z. s.

Junák Líbeznice

Maximální spokojenost. Nášivku mi upravili dle požadavků. Rychlá, skvělá a milá komunikace. Při dotazech rychlá reakce a vše se mnou vyřídili ke spokojenosti. opravdu vřele doporučuji!

Ranč U kulhavýho velblouda

S firmou spolupracuji od začátku, vždy spokojenost. Od zpracování loga, až po výšivky od jednoho kusu i většího množství. Výšivky používám jak na oblečení pro lidi tak i pro zvířecí mazlíčky. Nic není nemožné, flexibilita je veliká za dobré ceny.